17 - 05 - 2021

Koningsspelen 2021 groot succes

Vorig jaar hadden we helaas geen Koningsspelen, maar Woningsspelen in verband met de lockdown en thuisonderwijs. Daarom keken wij dit jaar extra uit naar de Koningsspelen op school. De weersvoorspellingen waren ons goed gezind. Een zacht briesje en een stralend zonnetje. We konden dus heerlijk buiten sporten!

We mogen elk jaar gebruik maken van het sportveld van het Curium-LUMC achter onze school. Een prachtig kunstgrasveld waar wij meer dan voldoende ruimte hebben om allerlei sportactiviteiten uit te zetten. De activiteiten zijn zo opgezet en uitgedacht, dat iedereen hier aan mee kan doen. Dit jaar konden we de organisatie zo aanpassen, dat alle klassen ruim 45 minuten buiten konden sporten. Op die manier was het voor iedereen verantwoord om deel te nemen.


We kijken terug op een mooie, sportieve dag en hopen volgend jaar weer heerlijk te mogen buiten sporten!