04 - 10 - 2020

Leids Ontzet - 3 oktoberviering

Dit jaar geen grote 3 oktoberfeesten, geen kermis, geen optocht. Maar wel voor alle leerlingen en collega's 200 porties hutspot inclusief een echte Leidsche gehaktbal!

Elk jaar kijken wij er weer naar uit. De 3 oktoberfeesten in Leiden. Helaas moesten we het dit jaar aangepast vieren. Meester Sam verzorgt de kooklessen op school en kan dan ook de verleiding niet weerstaan om voor iedereen een heerlijke maaltijd te verzorgen.

Meester Jamal met een heerlijk portie hutspot

Dit jaar heeft hij samen met meester Jamal ruim 40 kilo hutspot klaargemaakt voor alle leerlingen en collega's. 3x raden.. Iedereen heeft heerlijk gesmuld en alles is opgegaan.

Wil je meer weten over wat meester Sam allemaal kookt met onze leerlingen. Bezoek dan zijn website en volg hem op Instagram.

Leokanjerkoken